
Навушники TWS Blackview AirBuds K1 (Kids) Blushy Pink (6931548328223) Рожевий
- Готово до відправки
- Код: tdb-908386
1 299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навушники TWS Blackview AirBuds K1 (Kids) Blushy Pink (6931548328223)
колір: Рожевий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Вага брутто | 0.1 |
| Вага нетто | 0.05 |
| Висота | 4.52 |
| Висота пакування | 14 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 5.2 |
| Довжина пакування | 5 см |
| З'єднувальний роз'єм | Bluetooth |
| Заводський номер | 6931548328223 |
| Мoдель | 6931548328223 |
| Розташування мікрофона | на корпусі |
| Спосіб під'єднання | бездротовий |
| Тип | Наушники |
| Тип кріплення | з кріпленням на вухах |
| Тип навушників | tws (2 окремо) |
| Чутливість навушників | 91 |
| Ширина | 5.41 |
| Ширина пакування | 9.3 см |
- Ціна: 1 299 ₴


