Генераторы бензинові та дизельні | Автономні електростанції для дачі
- ID-7874 Готово до відправки30 555 ₴
- 1.042-207.0 Готово до відправки19 999 ₴
- ID-7871 Готово до відправки25 397 ₴
- ID-7873 Готово до відправки26 848 ₴
- ID-7877 Готово до відправки24 821 ₴
- ID-7870 Готово до відправки20 363 ₴
- ID-7872 Готово до відправки29 080 ₴
- ID-7909 Готово до відправки35 227 ₴
- ID-7906 Готово до відправки32 318 ₴
- ID-7904 Готово до відправки30 125 ₴
- 4152600 Готово до відправки9 499 ₴
- 4152535 Готово до відправки5 999 ₴
- 4152562 Готово до відправки26 999 ₴
- 4152551 Готово до відправки14 999 ₴
- KSB30IS Готово до відправки31 999 ₴
- KSB6500C Готово до відправки28 999 ₴
- KS2900G Готово до відправки16 699 ₴
- KSB21I Готово до відправки17 999 ₴
Бензиновий/дизельний електрогенератор або Бензинова/дизельна електростанція - автономний прилад для виробництва електроенергії з вуглеводнів (бензин, дизельне паливо, газ). Це незамінний помічник при короткочасній або повній відсутності електропостачання.
Пристрій та робота електрогенератора
Електрогенератор є пристрій, у якому енергія від роботи двигуна внутрішнього згоряння конвертується в електричну. На валі встановлений ротор, обертаючись всередині статора обмотки він створює магнітне поле, що перетворюється в електричний струм.
Бензогенератори випускаються у великому діапазоні потужностей, від 1 кВт, для базових завдань, до промислових, потужністю сотні кіловат і вище.
Виходячи з їх характеристик генератори можна поділити за типом, вихідною потужністю, паливу, відкритому або закритому корпусу, системою старту, наявності ATS (автоматичний запуск при відсутності електрики в мережі) і, природно, виробнику.
Види електрогенераторів
Бензинові генератори електроенергії. Хороший та простий варіант. Поєднує прийнятну ціну, низький рівень шуму, невеликі габарити та вагу. Переважно використовуються для дому, при не дуже інтенсивній експлуатації та не високих вимогах до якості струму.
Дизельні електрогенератори. Мають значний запас моторесурсу, розраховані на високі та постійні навантаження. Більшою мірою підходять для важкої, багатогодинної комерційної роботи.
Інверторні генератори. Найсучасніші та все більш затребувані в Україні. Видають максимально чисту напругу без стрибків та перепадів, компактні та тихі. Завдяки автоматичному налаштуванню обертів під поточне навантаження набагато економічніше. Але ціна електрогенератора такого типу буде вищою. Максимально підходять для домашнього використання з підключенням чутливих до якості електричного струму приладів.
Як вибрати електрогенератор
Перш ніж купити електрогенератор, визначтеся з наступними параметрами:
Необхідна потужність — сумарне споживання всіх електроприладів, які надалі підключатимуться до нього.
При виборі необхідної потужності зверніть увагу на таке: більшість видів побутової техніки (холодильник, кондиціонер, мікрохвильова піч, насосна станція тощо) при включенні/запуску споживають енергії більше, ніж у звичайній роботі, іноді в 2-3 рази. Так що прилад з номінальною потужністю 500 Вт може просто не запуститися від генератора в 1 кВт. Пускова потужність вказана у паспорті електроприладу.
Призначення - генератор напруги для дому, виїздів на природу, комерційна експлуатація.
В якому режимі працюватиме ваш генератор. Як ми написали вище, для режимів важкої багатогодинної роботи більше підходять дизельні генератори, а для побутової експлуатації та підключення чутливих електроприладів інверторний. Також як резервне джерело живлення, і для підключення найпростішого обладнання, можна розглянути звичайний, недорогий бензиновий електрогенератор.
Місце використання - закрите або відкрите приміщення, необхідність переміщення та транспортування.
Важливий момент – місце роботи генератора. Враховуючи утворення вихлопних газів, приміщення має бути відкритим або добре вентильованим. При експлуатації на великих навантаженнях з ризиком перегріву варто розглянути моделі з відкритим корпусом (для кращого охолодження). При роботі генератор створює помітну вібрацію та шум, тому вибираючи місце встановлення, враховуйте цей фактор. Для зручності переміщення не зайвим буде передбачити наявність на корпусі електрогенератора коліс транспортування.
Наявність електростартера - холодний запуск потужного генератора, особливо якщо він довгий час стоїть без діла в неопалюваному приміщенні, може завдати певних труднощів. Так що функція не дуже потрібна, але дуже корисна.
Моделі з функцією ATS підключені до мережі, і у разі зникнення в ній напруги автоматично запускаються, запитують критично важливе обладнання. Корисною буде наявність у генераторі інформаційного дисплея, що відображає характеристики вихідної напруги, а також лічильник мотогодин. У деяких моделях бензогенераторів доступна функція керування та контролю через мережу Wi-Fi.
Який виробник генератора краще
На завершення, про виробників. Що краще розглядати — бюджетні варіанти чи варто економити? Природно, продукція найвідоміших виробників матиме помітно більший моторесурс, краще витримувати надмірні навантаження, більшою мірою прощати помилки користувача. Але чи використовуєте ви цей ресурс і чи буде він вигідним?
Щодо генераторів комерційної та промислової експлуатації — скоріше так, а для генератора, що використовується вдома, швидше, ні. Однак і відмовляти собі у купівлі максимально якісних та надійних товарів теж не варто.
У нашому інтернет-магазині mbbm.com.ua ви зможете підібрати та купити генератор, що найбільш підходить під ваші завдання та доставкою по всій Україні.