
Навушники TWS Blackview AirBuds 13 Stellar White (6931548323273) Білий
- Готово до відправки
- Код: tdb-908383
999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навушники TWS Blackview AirBuds 13 Stellar White (6931548323273)
колір: Білий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Вага брутто | 0.108 |
| Вага нетто | 0.047 |
| Висота | 5.55 |
| Висота пакування | 11.1 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2.96 |
| Довжина пакування | 3.4 см |
| З'єднувальний роз'єм | Bluetooth |
| Заводський номер | 6931548323273 |
| Мoдель | 6931548323273 |
| Регулятор гучності | Да |
| Розташування мікрофона | на корпусі |
| Спосіб під'єднання | бездротовий |
| Тип | Наушники |
| Тип кріплення | з кріпленням на вухах |
| Тип навушників | tws (2 окремо) |
| Чутливість навушників | 128 |
| Ширина | 7 |
| Ширина пакування | 8.2 см |
- Ціна: 999 ₴





