
Навушники TWS Blackview AirBuds 16 Black (6931548328193) Чорний
- Готово до відправки
- Код: tdb-901568
749 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навушники TWS Blackview AirBuds 16 Black (6931548328193)
колір: Чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | З кріпленням у вухах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Вага брутто | 0.097 |
| Вага нетто | 0.037 |
| Висота | 2.64 |
| Висота пакування | 11.1 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 3.78 |
| Довжина пакування | 3.4 см |
| З'єднувальний роз'єм | Bluetooth |
| Заводський номер | 6931548328193 |
| Мoдель | 6931548328193 |
| Регулятор гучності | Да |
| Розташування мікрофона | на корпусі |
| Спосіб під'єднання | бездротовий |
| Тип | Наушники |
| Тип навушників | tws (2 окремо) |
| Чутливість навушників | 101 |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 8.1 см |
- Ціна: 749 ₴





