
Електронна книжка PocketBook Era Lite (PB710), Stone Green (PB710-9-WW)
- Готово до відправки
- Код: tdb-908671
11 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронна книжка PocketBook Era Lite (PB710), Stone Green (PB710-9-WW)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність акумулятора | 1700 |
| Вага брутто | 0.4 |
| Вага нетто | 0.205 |
| Вбудована підсвітка | Да |
| Висота | 0.78 |
| Висота пакування | 2.75 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 15.5 |
| Довжина пакування | 16 см |
| Діагональ | 7 |
| Заводський номер | 7640152098277 |
| Мoдель | PB710-9-WW |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 |
| Дозвіл | 1264х1680 |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Тип матриці | e ink carta 1300 |
| Ширина | 13.43 |
| Ширина пакування | 18 см |
- Ціна: 11 399 ₴







