
Автомобільний зарядний пристрій WUW-C283 PD30W+ PD30W black (6978749570372) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-37111
249 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Автомобільний зарядний пристрій WUW-C283 PD30W+ PD30W black (6978749570372)
колір: Чорний
Опис
WUW C283 PD30W+ PD30W black — це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Power Delivery. Пристрій має 2 USB-входи Type-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із алюмінієвого сплаву, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Також має кругову підсвітку, яка світиться під час підключення та допомагає підключатись до пристрою в темряві.
Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Потужність: 30W+30W Max;
− Стандарт швидкого заряджання: Power Delivery;
− Кількість USB-портів: 2;
− Мінімалістичний та стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 60 W |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C283 |
| Швидка зарядка | Power Delivery 30 W |
- Ціна: 249 ₴




