
CASE MIDITOWER ATX W/O PSU/BLACK B MONTECH X2 PLUS (B)
- Немає в наявності
- Код: el-1456492
2 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
CASE MIDITOWER ATX W/O PSU/BLACK X2 PLUS (B) MONTECH
ПК | Midi Tower | Чорний | Supported mainboards ATX/Мікро ATX/Mini-ITX | 7xкількість розширювальних роз'ємів | Бокове вікно Так | Освітлення Так | Антипиловий фільтр Да | Блок живлення в комплекті Немає | Підтримувані розміри жорсткого диска 3.5"
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Обмін і повернення товару: Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 368 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | Montech X X2 Plus. Формат: Midi Tower, Тип: ПК, Колір товару: Чорний. Підтримувані форм-фактори блока живлення: ATX. Встановлені вентилятори (передня панель): 2x 140 mm, підтримувані діаметри вентиляторів (передня панель): 140 mm |
| Антипиловий фільтр | Да |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бокове вікно | Да |
| Вага в пакованні | 9.12 кг |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Вбудований кардридер | Немає |
| Вбудований екран | Немає |
| Висота | 480 |
| Висота паковання | 425 мм |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина паковання | 530 |
| Заводський номер | X2 PLUS (B) |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кнопка керування RGB | Да |
| Кількість 2.5" слотів | 4 |
| Кількість 3.5" відсіків | 2 |
| Кількість USB-портів С-типу | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Кількість розширювальних роз'ємів | 7 |
| Комбінований порт навушників/мікрофона | Да |
| Максимальна висота кулера процесора | 160 |
| Максимальна довжина блока живлення | 160 |
| Максимальна довжина графічного адаптера | 305 |
| Максимальна кількість вентиляторів (верхня панель) | 2 |
| Максимальна кількість вентиляторів (задня панель) | 1 |
| Максимальна кількість вентиляторів (передня панель) | 2 |
| Мoдель | X2 Plus |
| Обсяг | 0.08 |
| Освітлення | Да |
| Панель (і) із загартованого скла | Да |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (передня панель) | 140 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 3.5 |
| Підтримувані розміри заднього радіатора | 120 |
| Підтримувані форм-фактори блока живлення | ATX |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 120 |
| Підходить для | Ігровий |
| Розташування підсвічування | Корпусні вентилятори |
| Тип | ПК |
| Встановлені вентилятори (задня панель) | 1x 120 mm |
| Встановлені вентилятори (передня панель) | 2x 140 mm |
| Формат | Midi Tower |
| Колір освітлення | Мульти |
| Колір товару | Чорний |
| Ширина | 210 |
| Ширина паковання | 265 мм |
| можливість рідинного охолодження | Да |
| форм-фактор маточиного диска | 2.5" |
- Ціна: 2 999 ₴






