
Корпус ATX W/O PSU PB MONTECH KING 95 PRO (PB)
- Немає в наявності
- Код: el-1444135
8 399 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Корпус ATX W/O PSU KING 95 PRO (PB) MONTECH
Корпус MONTECH KING 95 PRO (PB)
- Привабливість вигнутого скла
- Непохитне загартоване скло
- Гармонія компонентів завдяки двокамерній конструкції
- Оптимізований дизайн для укладання кабелів
- Запатентоване бокове кріплення для вентиляторів
- Преміальна сітчаста панель у комплекті
Привабливість вигнутого скла
Після року вдосконалення вигнуте загартоване скло KING 95 забезпечує міцність і кришталево чистий огляд з будь-якого кута.
Сумісність із рідинним, повітряним та вентиляторним охолодженням
KING 95 підтримує верхній радіатор 360 мм, боковий радіатор 240 мм (товщиною до 60 мм) та повітряні кулери висотою до 175 мм — для гнучких варіантів охолодження.
Симфонія складання ПК
Швидкознімні скляні панелі та просторий внутрішній простір забезпечують акуратне укладання кабелів і зручне складання без зайвих труднощів.
Непохитне загартоване скло
Міцне загартоване скло товщиною 4 мм підвищує надійність і стійкість конструкції.
Естетичне ARGB-підсвічування
Створюйте вражаючі світлові ефекти за допомогою вигнутої RGB-стрічки KING 95 та динамічних режимів.
Захист ПК завдяки вбудованим фільтрам
Знімні панелі з пиловими фільтрами зберігають чистоту та стиль вашої збірки.
Запатентоване бокове кріплення для вентиляторів
Налаштовуйте охолодження та зовнішній вигляд за допомогою регульованого бокового кронштейна для оптимального повітряного потоку.
Надійність завдяки товстим панелям
Метал товщиною 0,8 мм забезпечує стильний вигляд і підвищену міцність.
Оцініть професійну версію KING 95!
У комплекті: 2 бокових вентилятори RX140 PWM ARGB, 3 нижніх вентилятори RX120 PWM ARGB, 1 задній вентилятор AX120 PWM ARGB та контролер на 10 портів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 475 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | Montech KING 95 PRO. Формат: Midi Tower, Тип: ПК, Колір товару: Синій. Встановлені вентилятори (бокова панель): 2x 140 mm, підтримувані діаметри вентиляторів (бокова панель): 120,140 mm, Встановлені вентилятори (задня панель): 1x 120 mm |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бокове вікно | Да |
| Вага в пакованні | 13 кг |
| Вхід аудіо | Да |
| Висота | 442 |
| Вихід аудіо | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Заводський номер | KING 95 PRO (PB) |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кнопка керування RGB | Да |
| Кількість 2.5" слотів | 8 |
| Кількість 3.5" відсіків | 5 |
| Кількість блоків живлення | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-С | 1 |
| Кількість розширювальних роз'ємів | 7 |
| Максимальна висота кулера процесора | 175 |
| Максимальна довжина блока живлення | 190 |
| Максимальна довжина графічного адаптера | 420 |
| Максимальна кількість вентиляторів (бічна панель) | 2 |
| Максимальна кількість вентиляторів (верхня панель) | 3 |
| Максимальна кількість вентиляторів (задня панель) | 1 |
| Максимальна кількість вентиляторів (нижня панель) | 3 |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Мoдель | KING 95 PRO (PB) |
| Наявність USB 3.0 | 2 |
| Обсяг | 0.063 |
| Освітлення | Да |
| Панель (і) із загартованого скла | Да |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (бічна панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (нижна панель) | 120 |
| Підтримувані розміри бічних радіаторів | 120 |
| Підтримувані розміри вентилятора радіатора (нижна панель) | 120 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 2.5 |
| Підтримувані розміри заднього радіатора | 120 |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 120 |
| Підходить для | Ігровий |
| Тип | ПК |
| Встановлені вентилятори (бічна панель) | 2x 140 mm |
| Встановлені вентилятори (задня панель) | 1x 120 mm |
| Встановлені вентилятори (нижня панель) | 3x 120 mm |
| Формат | Midi Tower |
| Колір освітлення | Мульти |
| Колір товару | Синій |
| Ширина | 300 |
- Ціна: 8 399 ₴









