
Бездротова мікрофонна система BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Lightning) Black (6941991126505) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-37220
449 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Бездротова мікрофонна система BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Lightning) Black (6941991126505)
колір: Чорний
Опис
BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Lightning) Black — це набір із двох бездротових петличних мікрофонів електретного типу та ресивера для їхнього з'єднання зі смартфонами та планшетами.
Цей аксесуар стане чудовим вибором для зручного й ефективного запису якісного звуку та справжнім помічником для звичайних користувачів і професіоналів: блогерів, журналістів, творців контенту, відеографів.
Мікрофони та ресивер реалізовані в схожому, практичному дизайні з використанням якісних матеріалів і надійних електронних компонентів. Завдяки компактним розмірам, невеликій вазі та затискачу-прищіпці мікрофон може легко кріпитися на одязі в найзручнішому місці, не заважатиме та не відволікатиме увагу.
Якісний запис звуку без спотворень і сторонніх шумів навіть на відкритому повітрі забезпечується вітрозахисною голівкою. Записується звук з частотою 20Hz–20000Hz і чутливістю -40dBFS.
Кожен з мікрофонів оснащений акумулятором ємністю 60mAh. Час їхньої безперервної роботи становить близько 4-5 годин.
Ресивер забезпечує стабільне бездротове з'єднання на частоті 2.4GHz та приймає аудіосигнал з мінімальною затримкою. Роз'єм Lightning забезпечить його сумісність з iPhone та iPad.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 18 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50 mAh |
| Інтерфейс підключення | Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Комплект постачання | 2 мікрофони; ресивер |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BFK16A |
| Радіус дії | До 15 м |
| Розміри | 63 × 25 × 28 мм |
| Тип | Мікрофонна система |
- Ціна: 449 ₴









