
Лампа скрінбар для монітора Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar (BHR4838GL/MJGJD01YL)
- Готово до відправки
- Код: mb-79348
2 999 ₴
2 399,20 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Офісна настільна лампа Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar
колір: Чорний
Додаткове освітлення для монітора
Mi computer monitor light bar забезпечує яскраве і безпечне для очей освітлення монітора. Витончений практично непомітний корпус легко кріпиться до екрану, магнітна конструкція, що обертається, дозволяє знайти краще положення. Завдяки високому індексу передачі кольору Ra95 ви зможете побачити справжній колір предметів. Бездротовий дистанційний пульт дає можливість легко встановити оптимальні налаштування.
Витончений сучасний дизайн
Світлова панель MI computer monitor light bar укладена у витончений корпус. Вона не вимагає місця на робочому столі, тому що кріпиться прямо до верхньої частини монітора. Таке розміщення дозволяє повністю висвітлити екран і більшу частину робочого стола.
Ніяких відблисків
Унікальний дизайн, використання спеціального оптичного скла і бленди з дрібною текстурою виключає утворення відблисків і віддзеркалень на екрані. Ви зможете працювати багато часу і не відчуєте втоми або дискомфорту.
Природні живі кольори
Індекс передачі кольору Ra95 забезпечує природні кольори і чітку деталізацію навколишніх об'єктів. Відсутність мерехтіння зменшує напруження очей при тривалому використанні.
Зручне управління
Пульт дистанційного керування використовує бездротове з'єднання 2,4 ГГц і дає можливість легко встановити той рівень освітлення, який максимально відповідає ситуації. Простим поворотом ви зможете відрегулювати яскравість і колірну температуру, натиснувши на пульт, ви зміните комп'ютерний режим або вимкнете освітлення.
Регулювання положення панелі
Спеціальне магнітне кріплення забезпечує поворот панелі на 25 градусів, щоб ви могли уникнути відблисків і засвітів на екрані. Ширококутний шарнір з регульованою на 40 градусів віссю дозволяє встановлювати панель на зігнутих дисплеях товщиною 1-32 мм.
Порт USB Type-C
Підключіть панель до комп'ютера або ноутбука через універсальний порт USB Type-C, і кожен раз при його включенні освітлення буде включатися автоматично.
Різні сценарії освітлення
Використовуйте налаштування, оптимальні для комп'ютерної гри, роботи над проектом або вечірнього релаксу, щоб освітлення створювало максимально комфортні умови в будь-якій ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Габарити | 23 x 448 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Кількість джерел світла | 80 шт. |
| Комплектація | Лампа, Пульт ДК, Батарейки, Кабель USB Type-C, Інструкція, Гарантійний талон |
| Конструкція | Жорстка |
| Максимальна потужність (сумарна), Вт | 5 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафонів/абажурів | Метал |
| Наявність абажура/плафона | Немає |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Особливості | Пульт ДК |
| Поворотний плафон | Да |
| Розміщення вимикача | Немає |
| Стандарт захисту | Без захисту |
| Стиль | Модерн (сучасний) |
| Температура світла, | 2700-6500К |
| Тип | Для роботи та навчання, Скринбари |
| Тип вимикача | Без вимикача |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип кріплення | На підставці |
| Тип цоколя/патрона | Вбудований світлодіод (LED) |
- Ціна: 2 399,20 ₴





