
Комплект бездротовий клавіатура + миша MSI , білий FORGE K210 W COMBO WHITE
- Готово до відправки
- Код: el-1460511
2 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект бездротовий клавіатура + миша MSI K210 W, білий
Бездротовий | USB | Form factor Full-size (100%) | Keypad Так | Key profile Високий профіль | Клавіши Windows Так | Підсвітка Ні | Colour Білий | Тип USB конектора USB Type-A | Тип джерела живлення Battery,USB | Миша в комплекті Так
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | MSI FORGE K210 W COMBO WHITE. Формат клавіатури: Full-size (100%), Технологія під'єднання: Бездротовий, Інтерфейс пристрою: USB, Перемикач клавіш клавіатури: Механічний перемикач клавіш, Розкладка клавіатури: QWERTY |
| Вага в пакованні | 0.903 кг |
| Вага клавіатури | 630 |
| Висота паковання | 43 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина паковання | 130 |
| Гарячі клавіші | Да |
| Датчик переміщення | Оптичний |
| Заводський номер | FORGE K210 W COMBO WHITE |
| Інтерфейс пристрою | USB |
| Клавіші Windows | Да |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Кількість кнопок | 6 |
| Кількість продуктів в комплекті | 2 |
| Маніпулятор | Немає |
| Маса брутто | 820 |
| Матеріал клавішних ковпачків | АБС пластик |
| Мультимедійні клавіші | Да |
| Миша входить до комплектації | Да |
| Обсяг | 0.00311 |
| Перемикач клавіш клавіатури | Механічний перемикач клавіш |
| Підсвітка | Немає |
| Профіль клавіш клавіатури | Високий профіль |
| Розміри клавіатури (ШхГхВ) | 433 x 122 x 17 |
| Розміри миші (ШхГхВ) | 124 x 63 x 40 |
| Дозволена здатність руху | 1600 |
| Розкладка клавіатури | QWERTY |
| Забарвлення покриття | Одноколірний |
| Рекомендоване застосування | Дім/офіс |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип USB конектора | USB тип-A |
| Тип батареї клавіатури | Вбудована батарея |
| Тип джерела живлення | Battery,USB |
| Тип паковання | Коробкова версія |
| Формат клавіатури | Full-size (100%) |
| Колір товару | Білий |
| Цифрова клавіатура | Да |
| Ширина паковання | 518 мм |
| Мова клавіатури | Англійська |
- Ціна: 2 099 ₴










