
Ваги кухонні Adler AD 3177 white black електронні/ 10кг/ г; мл, унція/ USB type C/ автовимкнення (AD3177WB) Білий
- Готово до відправки
- Код: tdb-908156
949 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги кухонні Adler AD 3177 white black електронні/ 10кг/ г; мл, унція/ USB type C/ автовимкнення (AD3177WB)
колір: Білий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Колір | Білий |
| Точність вимірювання | 5 г |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.65 |
| Вага нетто | 0.42 |
| Вид керування | Сенсор |
| Висота | 2.5 |
| Висота пакування | 3 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 22 |
| Довжина пакування | 27 см |
| Додаткові функції | Функція молока, Функція тари, Автоматичне вимкнення через 2 хв, Ручний вимикач увімкнення/вимкнення, Білий світлодіодний дисплей, Платформа із загартованого скла 3 мм, Розмір платформи: 16x22 см |
| Елемент живлення | акумулятор |
| Заводський номер | 5905575910653 |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Максимальне навантаження | 10 |
| Матеріал платформи | стекло |
| Мoдель | AD3177WB |
| Одиниці виміру | г, фунт:унція, унція, мл |
| Тип | Електронні |
| Ширина | 16 |
| Ширина пакування | 18 см |
- Ціна: 949 ₴










