
Бігова доріжка KINGSMITH WALKINGPAD MX8 H MX8H (Чорний)
- Готово до відправки
- Код: el-1451113
28 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бігова доріжка KINGSMITH WALKINGPAD MX8-H
колір: Чорний
Бігова доріжка KINGSMITH WALKINGPAD MX8-H
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSmith |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 31.7 |
| Вага в пакованні | 37.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Так |
| Заводський номер | MX8H |
| Клас | Домашні |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Максимальна швидкість | 6 |
| Мінімальна швидкість | 1 |
| Мoдель | KINGSMITH WALKINGPAD MX8-H |
| Потужність двигуна | 2.25 |
| Обсяг | 0.2104 |
| Особливості | 24 рівні опору |
| Показання дисплея | Час |
| Додаток | KS Fit |
| Розмір | 1245 x 700 x 1180 мм |
| Розмір бігової доріжки | 1000 X 380 мм |
| Розмір у складеному стані | 462 x 664 x 1008 мм |
| Тип | Електричні |
- Ціна: 28 099 ₴







