
Електросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3 kg (KCP34GG1E11) Сірий
- Готово до відправки
- Код: ko-37613
20 599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Електросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3 kg (KCP34GG1E11)
колір: Сірий
Опис
NIU KQi 100P Gray— це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.
ПОТУЖНИЙ ДВИГУН
Підвищене прискорення та крутний момент допомагають вам не відставати від інших та долати підйоми до 15%. Контролер NIU FOC робить двигун дуже ефективним, тому ви отримуєте потужну та тиху їзду.
ВІД МІСТА ДО БЕЗДОРОЖНЬОГО РУХУ
Завдяки 36-міліметровій двотактній підвісці KQi 100P пропонує чудову амортизацію для різноманітної місцевості. Чи то кам'янисті стежки, бруковані вулиці чи позашляхові доріжки, KQi 100P забезпечує комфортну та контрольовану їзду.
РОЗУМНИЙ ДОДАТОК NIU
Залишайтеся на зв'язку та контролюйте ситуацію за допомогою розумного застосунку NIU.
ПЕРЕДНЄ БАРАБАННЕ ГАЛЬМО + РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
Удосконалена гальмівна система KQi 100P забезпечує надзвичайно чутливе гальмування навіть на найкрутіших спусках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NIU |
| Вага | 17.3 кг |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5.2 Ah маг |
| Амортизація | Передня подвійна підвіска |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гальмо | Спереду: барабанні гальма. Позаду: электронні гальма |
| Гарантія в місяцях | Обмежена гарантія 12 міс. |
| Діаметр коліс | 10" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість коліс | 2 |
| Ландшафт | Асфальт |
| Максимальна дальність пробігу, км | 29 км |
| Максимальна потужність | 600 W |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 км/год |
| Максимальний кут підйому | 15° |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мoдель | KQi 100P |
| Необхідний час для повного заряду | 5-6 років |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |
| Номінальна потужність | 300 W |
| Призначено для статі | Унісекс |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1229 × 1154 × 542 |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 505 × 1154 × 542 |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Розташування двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сидіння | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Вбудований |
| Температура використання | Від −10 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від 0 до +40 °C |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Шини | Пневматичні шини |
- Ціна: 20 599 ₴





