
Електросамокат NIU KQi1 Sport Black 9", 250(450)W, 5.1Ah, 25km, 25km/h, 14%, App, 14,6 kg (K12342B1E11) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-37612
17 499 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Електросамокат NIU KQi1 Sport Black 9", 250(450)W, 5.1Ah, 25km, 25km/h, 14%, App, 14,6 kg (K12342B1E11)
колір: Чорний
Опис
NIU KQi1 — це стильний та інноваційний електросамокат, призначений для комфортних і безпечних поїздок у міському середовищі.
Надзвичайно широкі 9-дюймові безкамерні пневматичні шини для приємної та комфортної їзди, як на Cloud 7. Навіть на нерівностях і ґрунтових дорогах, як-от гравій, ґрунт і трава.
З максимальною потужністю 500 Вт (номінальна безперервна потужність 250 Вт) ви можете без зусиль підійматися на схили з ухилом до 14%. Випробуйте унікальне задоволення від керування навіть у горах.
Рекуперативне гальмо з рекуперацією енергії. Тепер проїжджайте ще більше кілометрів без підзаряджання акумулятора. Завдяки інтелектуальній реактивній подвійній гальмівній системі NIU акумулятор заряджається безпосередньо під час кожного гальмування. Це та сама техніка, яка використовується в преміальних спортивних автомобілях для рекуперації кінетичної енергії.
Зворотні маршрути для роботи з Niu KQ1. Велика дальність до 25 км. Повністю заряджений, ви можете подолати відстань до 25 км.
Ще ширше та вище кермо (115,5 см x 52 см Ш) для ще кращого комфорту їзди, ніж у звичайних електросамокатах, навіть із великим розміром кузова. Тепер ще ширший і більший за розміром.
Широка підніжка (41,2 см Д x 14,2 см Ш) забезпечує стабільніше та комфортніше, а головне — безпечне водіння з вантажопідіймальністю до 100 кг.
Під'єднання дисплея та програм для iOS/Android. Завдяки світлодіодному дисплею ви можете бачити все важливе, як швидкість у режимі реального часу, рівень заряду батареї та стан освітлення, з першого погляду. Для отримання додаткової інформації просто та зручно скористайтеся застосунком для iOS/Android. Там ви можете отримати доступ до статистики водіння, оновити прошивку або заблокувати свій NIU KQi1.
Максимальна безпека завдяки переднім і заднім ліхтарям. Завдяки яскравій фарі 1500 кд і вбудованому задньому ліхтарю ви будете добре помітні на дорозі. Фара забезпечує освітлений огляд до 10 метрів. Додаткові світловідбивачі.
Запатентований механізм складання NIU. Запатентований механізм складання NIU з функцією блокування безпечний і простий у використанні. Лише одним простим рухом ваш електросамокат можна скласти та розкласти. Після складання можна легко переносити на кермі, не відкриваючи випадково під час транспортування.
Всього 14,6 кг. Виготовлений з автомобільної сталевої рами та вагою всього 14,6 кг, NIU KQi1 дуже зручний у транспортуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NIU |
| Вага | 14.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5.1 Ah маг |
| Амортизація | Відсутня |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гальмо | Спереду: барабанні гальма. Позаду: электронні гальма |
| Гарантія в місяцях | Обмежена гарантія 12 міс. |
| Діаметр коліс | 9" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість коліс | 2 |
| Ландшафт | Асфальт |
| Максимальна дальність пробігу, км | 25 км |
| Максимальна потужність | 500 W |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 км/год |
| Максимальний кут підйому | 14° |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | KQi1 Sport |
| Необхідний час для повного заряду | 5 років |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |
| Номінальна потужність | 250 W |
| Призначено для статі | Унісекс |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1156 × 1102 × 521 |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 490 × 1102 × 521 |
| Розташування акумулятору | В рамі |
| Розташування двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рівень захисту від вологи | IP54 |
| Сидіння | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Вбудований |
| Температура використання | Від −10 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від 0 до +40 °C |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Шини | Пневматичні шини |
- Ціна: 17 499 ₴










