
Батарейка Duracell 1220 3V (1шт) (5000394030305)
- Готово до відправки
- Код: ko-38129
200 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарейка Duracell 1220 3V (1шт) (5000394030305)
ОписСпеціальні літієві батарейки типу «таблетка» Duracell CR1220 мають гарантовано довгий термін служби у ваших спеціалізованих пристроях. Для забезпечення безпеки ваших дітей вони спроектовані з упаковкою Baby Secure, яка має подвійний блістер, що важко відкрити без ножиць. Вони підходять для використання в автомобільних ключах, маленьких пультах дистанційного керування, фітнес-годинниках та інших носимих пристроях, вагах, сенсорах, медичних пристроях (глюкометрах, цифрових термометрах), спортивних пристроях (пульсометрах, велосипедних аксесуарах). З гарантією зберігання до 10 років ви можете бути впевнені, що вони будуть готові, коли вам знадобляться.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duracell |
| Типорозмір | CR1220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 38 mAh |
| Вага | 6 г |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Мoдель | CR1220 1PC |
| Напруга | 3 V вольт |
| Розміри | 12×12×2 мм |
| Хімічний склад | Літієва |
- Ціна: 200 ₴






