
Бездротові навушники BOROFONE BW90 True wireless stereo headset White (6941991123207) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-35389
349 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Бездротові навушники BOROFONE BW90 True wireless stereo headset White (6941991123207)
колір: Білий
Опис
Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам навушники BOROFONE BW90 True wireless stereo headset White.
TWS-навушники з мікрофоном ідеально підходять для телефону. Гарнітура цікава для всіх, підійде для більшості завдань: відтворення мультимедійного контенту або голосових повідомлень і багато іншого.
Для з'єднання з джерелом звуку передбачено інтерфейс Bluetooth 5.4.
Для чистого та насиченого звучання навушники оснащені якісними динаміками. ТВС-гарнітура без шумозаглушення, динамічна, акустичне оформлення напіввідкритого типу.
Змінити гучність, змінити пісню в плеєрі або відповісти на дзвінок дозволяє сенсорне керування.
Велика ємність батареї 300mAh на великий термін забезпечить ваші аксесуари електроенергією. Така АКБ гарантує до 5 повних зарядів навушникам без додаткових джерел енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Колір | Білий |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 5.4 |
| Вага | 60 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кейс; кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BW90 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 60.6 × 45.2 × 21.7 мм |
| Тип навушників | Вакуумні |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки хв |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 349 ₴










