
Батарейка HOCO JA2A AAA alkaline battery LR03(2PCS) (6942007674515)
- Готово до відправки
- Код: ko-36705
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарейка HOCO JA2A AAA alkaline battery LR03(2PCS) (6942007674515)
ОписБатарейки HOCO JA2A AAA — компактне та надійне джерело енергії для ваших щоденних пристроїв. Вони забезпечують стабільну роботу техніки, допомагаючи гаджетам довше працювати без частих замін батарейок.
Батарейки ідеально підходять для:
- дитячих іграшок;
- бездротових мишок і клавіатур;
- мікрофонів;
- тонометрів;
- невеликих вентиляторів;
- радіоприймачів та інших пристроїв, які потребують стабільного живлення.
Компактна упаковка з двох батарейок робить їх зручним варіантом для дому, офісу або поїздок, дозволяючи завжди мати під рукою необхідний запас енергії.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Не заявлено сиропником |
| Вага | 11 г |
| Гарантія в місяцях | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Мoдель | JA2A |
| Напруга | 1.5 V вольт |
| Розміри | 10.1 × 44.5 мм |
| Хімічний склад | Лужний |
- Ціна: 79 ₴










