
Зовнішній акумулятор HOCO J154 Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black (6942007660747) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-35219
449 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор HOCO J154 Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black (6942007660747)
колір: Чорний
Опис
Power Bank HOCO J154 Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black — це високотехнологічний зовнішній акумулятор, в якому лаконічно об'єднані передові технології швидкої зарядки і велика ємність. Він відрізняється винятковою надійністю і привертає увагу оригінальним дизайном зі стильними технічними особливостями.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ПОВЕРБАНКУ HOCO J154:
− Вишуканий дизайн з хвилястою текстурою верхньої панелі, матовою поверхнею і стильними глянцевими деталями.
− Компактні розміри (143 × 70 × 16 мм) і невелика вага (230г) — зручно лежить в руці і не займе багато місця в сумці або рюкзаку.
− Якісні електронні компоненти та надійний корпус з міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
− Енергоефективний літій-полімерний акумулятор ємністю 20000mAh (77Wh).
− LED-дисплей для контролю рівня заряду і механічна кнопка для активації.
− 2 вихідних роз'єми USB-A і сучасний роз'єм Type-C, який може працювати як на вхід, так і на вихід.
− Максимальна потужність на вході роз'єму Type-C: 18W (5V/3A, 9V/2A и 12V/1.5A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2.22A и 12V/1.67A).
− Максимальна потужність на виході кожного з роз'ємів USB-A: 22.5W (5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A (SCP), 12V/1.5A).
− Підтримка швидкої зарядки по протоколах PD, QC3.0, FCP, AFC через роз'єм Type-C і QC3.0, FCP, AFC, SCP через роз'єм USB-A.
− Загальна максимальна потужність на виході: 10W (5V/2A).
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, перезаряду, перерозряду, стрибків напруги і короткого замикання.
Повербанк HOCO J154 Victorious 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black відрізняється збалансованим поєднанням технологічності, ергономіки і візуальної естетики, відповідаючи вимогам динамічного ритму життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | J154 |
| Потужність | 22.5 W |
| Розміри | 143×70×16 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Упаковка | Індивідуальна |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC; SFC |
- Ціна: 449 ₴






