
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black (6931474742896) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-13662
549 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black (6931474742896)
колір: Чорний
Опис
HOCO Q3 Mayflower стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і роблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Визначити рівень заряду HOCO Q3 Mayflower допоможуть LED-індикатори. Активувати їх можна за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу підзарядити смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Портативна батарея може заряджати два пристрої одночасно. Підтримка технологій PD20W і QC3.0 дозволяє заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | Q3 Mayflower |
| Потужність | 12 W |
| Розміри | 80×57×26 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 549 ₴







