
Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS3 Victory car emergency starter power bank (10000mAh) Black (6942007635530) Чорний
- Немає в наявності
- Код: ko-7453
2 099 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS3 Victory car emergency starter power bank (10000mAh) Black (6942007635530)
колір: Чорний
Опис
HOCO QS3 Victory car emergency starter power bank (10000mAh) — це портативний пусковий пристрій для авто, який стане незамінним помічником у дорозі. Воно забезпечує швидкий та надійний запуск двигуна автомобіля у разі розряду акумулятора.
Місткість акумулятора становить 10000mAh, що дозволяє пристрою забезпечувати багаторазовий запуск двигуна. Вихідний струм пристрою досягає 2.4А, що гарантує швидкий запуск двигуна навіть за низьких температур.
Матеріал корпусу — ABS-пластик, який забезпечує міцність та довговічність пристрою. Вага пристрою складає всього 366 грам, що робить його легким та зручним для перенесення.
Пристрій оснащений ліхтариком, який може бути використаний у темний час або в умовах поганої видимості. Це дозволяє забезпечити безпеку на дорозі та зробити подорож комфортнішою.
Hoco QS3 — це стильний та функціональний пристрій, який стане незамінним помічником для кожного автовласника.
Запуск бензинового двигуна до 4-х літрів, дизельного — до 2-х.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вага | 366 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; вихід 12 V |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | QS3 Victory |
| Потужність | 12 W |
| Розміри | 175×75×32 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 2 099 ₴









