
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black (6941991101205) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-4540
299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black (6941991101205)
колір: Чорний
Опис
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black забезпечує швидкий та стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання.
Аксесуар має два USB-порти, що підтримують технологію Quick Charge 3.0, таким чином забезпечують високу швидкість зарядки. Максимальна потужність одного виходу – 18 W.
Аксесуар може використовуватися в легкових та вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортових напругах. Модель виготовлена з високоякісного пластику і металу та має компактні розміри.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 г |
| Вихідна потужність | 36 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BZ21A |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 299 ₴






