
Звукова карта USB AUX jack, 2*TRRS (Mic + Ear) 1м Vention чорна (CDYBF)
- Готово до відправки
- Код: tdb-904471
299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Звукова карта USB AUX jack, 2*TRRS (Mic + Ear) 1м Vention чорна (CDYBF)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Тип | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага брутто | 0.05 |
| Вага нетто | 0.033 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 22 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 107 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Мoдель | CDYBF |
| Мікрофон | 1 |
| Навушники | 1 |
| Ширина | 2.5 |
| Ширина пакування | 15 см |
- Ціна: 299 ₴





