
Автомобільний Jump Starter Jump 4 Power bank 8000мАh, 3-in-1 з компресором 100W Aspiring (VTR-P4)
- Немає в наявності
- Код: tdb-908230
2 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний Jump Starter Jump 4 Power bank 8000мАh, 3-in-1 з компресором 100W Aspiring (VTR-P4)
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0 |
| Вага нетто | 0.7 |
| Висота | 16 |
| Висота пакування | 0 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.2 |
| Довжина пакування | 0 см |
| Мoдель | VTR-P4 |
| Ширина | 11 |
| Ширина пакування | 0 см |
- Ціна: 2 399 ₴





