
Marsriva HES20 модульна зарядна станція з базою 2200 Вт 2074Вт/г, 4xAC USB-C, UPS, LiFePO4 App (HES20_MARSRIVA)
- Готово до відправки
- Код: tdb-908219
68 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Marsriva HES20 модульна зарядна станція з базою 2200 Вт 2074Вт/г, 4xAC USB-C, UPS, LiFePO4 App (HES20_MARSRIVA)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 28.4 |
| Вага нетто | 27.7 |
| Висота | 29.2 |
| Висота пакування | 35.7 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 30 |
| Довжина пакування | 32.2 см |
| Мoдель | HES20_MARSRIVA |
| Ширина | 46.5 |
| Ширина пакування | 48 см |
- Ціна: 68 899 ₴


