
Marsriva HES модуль батареї зарядної станції 2160 Вт/г LiFePO4 (H1620_MARSRIVA)
- Готово до відправки
- Код: tdb-902401
35 599 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Marsriva HES модуль батареї зарядної станції 2160 Вт/г LiFePO4 (H1620_MARSRIVA)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 2160 |
| Вага брутто | 24.8 |
| Вага нетто | 22.4 |
| Висота | 18.6 |
| Висота пакування | 27.5 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 30 |
| Довжина пакування | 41 см |
| Заводський номер | 6976781624398 |
| Мoдель | H1620_MARSRIVA |
| Роз'єми для підзарядки | Зарядка від зарядної станції |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Ширина | 46.5 |
| Ширина пакування | 58.1 см |
- Ціна: 35 599 ₴



