
Обкладинка PocketBook 6", Verse(PB619/629/634), Shell Transparent Light cover, фіолетова (SH-TR-634-LPL-WW) Фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: tdb-907542
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка PocketBook 6", Verse(PB619/629/634), Shell Transparent Light cover, фіолетова (SH-TR-634-LPL-WW)
колір: Фіолетовий
Обкладинка PocketBook 6" – це стильний і практичний аксесуар, призначений для захисту та комфортного користування електронними книгами PocketBook PB619/629/634.
Обкладинка PocketBook 6" приємна на дотик, вона має неслизьку поверхню та амортизувальні властивості. Електронна книга щільно прилягає до задньої кришки обкладинки, що убезпечує її від випадкових випадінь та деформацій.
Екран рідера прикривається відкидною кришкою з магнітною застібкою, тому не відкривається при транспортуванні.
Виготовлена з водовідштовхувального поліуретанового шкірзамінника та прошита міцними нитками, обкладинка PocketBook 6" зберігає свій вишуканий та привабливий вигляд навіть після тривалого користування нею.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.12 |
| Вага нетто | 0.8 |
| Висота | 1.2 |
| Висота пакування | 1.5 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 11.2 |
| Довжина пакування | 11.5 см |
| Заводський номер | 7640152097973 |
| Мoдель | SH-TR-634-LPL-WW |
| Розмір екрану | 6 |
| Тип | Обкладинка |
| Ширина | 15.7 |
| Ширина пакування | 16.5 см |
- Ціна: 1 199 ₴






