
Зарядна станція Marsriva MP6 Pro 600Вт (627.2 Вт/г) LiFePO4 (MP6ProV2_MARSRIVA)
- Готово до відправки
- Код: tdb-902406
18 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядна станція Marsriva MP6 Pro 600Вт (627.2 Вт/г) LiFePO4 (MP6ProV2_MARSRIVA)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0 |
| Вага нетто | 9.5 |
| Висота | 21.45 |
| Висота пакування | 0 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 18.5 |
| Довжина пакування | 0 см |
| Заводський номер | 6976781621250 |
| Мoдель | MP6ProV2_MARSRIVA |
| Ширина | 31.8 |
| Ширина пакування | 0 см |
- Ціна: 18 799 ₴






