
Marsriva HES модуль зарядної станції 2200Вт (1037Вт/год) 4xAC, LiFePO4 (H1060_MARSRIVA)
- Готово до відправки
- Код: tdb-902399
45 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Marsriva HES модуль зарядної станції 2200Вт (1037Вт/год) 4xAC, LiFePO4 (H1060_MARSRIVA)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1037 |
| Вага брутто | 19.7 |
| Вага нетто | 16.7 |
| Висота | 22.5 |
| Висота пакування | 27.5 см |
| Вихідні інтерфейси | 4 х AC (2200 Вт), 2 х USB-A (36 Вт), 4 х USB-C (200 Вт), 1 х Автомобільний зарядний порт (12В/10А, 120 Вт), 2 х DC5521 (12В/3А, 36 Вт), 1 х T60 (12В/30А, 360 Вт) |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 30.6 |
| Довжина пакування | 41 см |
| Заводський номер | 6976781624367 |
| К-сть розеток | 4 |
| Мoдель | H1060_MARSRIVA |
| Потужність зарядної станції | 2.2 |
| Протоколи зарядки | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Роз'єми для підзарядки | Зарядка від мережі та від сонячної панелі |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Ширина | 48 |
| Ширина пакування | 58.1 см |
- Ціна: 45 199 ₴



