
Зовнішній акумулятор HOCO J153A Stability power bank(20000mAh) Black (6942007656085) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-35218
899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор HOCO J153A Stability power bank(20000mAh) Black (6942007656085)
колір: Чорний
Опис
Повербанк HOCO J153A Stability power bank(20000mAh) Black — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів . Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 20000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Оснащений чотирма роз'ємами. Двома вихідними роз'ємами USB і вхідним роз'ємом Type-C і microUSB (для зарядки самої батареї).
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику , що значно подовжує термін експлуатації пристрою. Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На лицьовій стороні корпусу є LED-індикатор , який відображає рівень заряду батареї . Активується кнопкою на бічній панелі.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
− дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої;
− компактні розміри та невелика вага;
− оснащений захистом від короткого замикання та перегріву;
− індикатор заряджання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 416 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | J153A |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 149×69×28 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Упаковка | Індивідуальна |
- Ціна: 899 ₴







