
Зарядна станція Marsriva MP24 2400Вт (2621 Вт/г) UPS, MPPT, LiFePO4, On-Grid (MP24_MARSRIVA)
- Готово до відправки
- Код: tdb-874491
53 699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зарядна станція Marsriva MP24 2400Вт (2621 Вт/г) UPS, MPPT, LiFePO4, On-Grid (MP24_MARSRIVA)
Зарядна станція з чистою синусоїдою Marsriva MP24 призначена для безпечного та безперебійного живлення електрообладнання поза електромережею.
Станція оснащена:
- - чотирма розетками змінного струму загальною потужністю до 2400 Вт (пікова - до 4800Вт),
- - двома розетками постійного струму - DC5521 з потужністю до 65 Вт, DC5525 максимальною потужністю 108 Вт,
- - автомобільною розеткою 13В/10А,
- - чотирма портами швидкої зарядки USB-A потужністю 18 Вт,
- - портами USB-C1 Power Delivery з максимальною потужністю 40 Вт та USB-C2, який зарядить підключені пристрої з потужністю до140 Вт.
Номінальна ємність Marsriva MP24 становить 2621 Вт-год. Користуйтесь станцією вдома – вона є надійним резервним джерелом енергії. Беріть її з собою у кемпінг та насолоджуйтесь приємним відпочинком з друзями – організовуйте вуличне освітлення, влаштовуйте кінотеатри під відкритим небом, заряджайте мобільні пристрої.
Використовуйте станцію в якості акумулятора сонячної енергії та передавайте вироблену електроенергію через АС порт розетки (on–Grid) у мережу.
Система захисту акумулятора BMS забезпечує його чудову продуктивність і довговічність.
Поповнити заряд електростанції Marsriva MP24 можна різними способами: за допомогою сонячної панелі через вхід XT60 з робочою напругою від 25В до 100В та максимальною потужністю до 1100Вт або через розетку змінного струму від електромережі потужністю до 1500Вт. LED-дисплей, розташований на передній панелі корпусу, сповіщатиме про поточний стан заряду станції та час її роботи від вбудованої батареї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 2621 |
| Вага брутто | 29.8 |
| Вага нетто | 26.5 |
| Висота | 37.8 |
| Висота пакування | 53.6 см |
| Вихідні інтерфейси | 4 х АС (2400 Вт макс.), 1 х USB Type-C (40 Вт макс.), 1 x USB Type-C (140 Вт макс.), 4 х USB-A (QC3.0) , 1 х DC5521 13В/5.0А (65 Вт макс.), 1 х DC5525 24 В 4,5 А, 108 Вт (макс.), Прикурювач 13В/10А (130 Вт макс.) |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 25.5 |
| Довжина пакування | 35.2 см |
| Заводський номер | 6976781621236 |
| К-сть розеток | 4 |
| Мoдель | MP24_MARSRIVA |
| Потужність зарядної станції | 2.4 |
| Протоколи зарядки | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Роз'єми для підзарядки | Зарядка від мережі, автомобіля, сонячної панелі |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Ширина | 50.1 |
| Ширина пакування | 63 см |
- Ціна: 53 699 ₴





