
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black (6941991126901) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-36935
599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black (6941991126901)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор, ліхтарик BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black — це дійсно найкращий вибір за такими характеристиками як: продуманість та ефективність використання у кожній з функцій; якість, надійність матеріалів та збірки; час роботи. З одного боку розташований потужний ліхтарик, що дає дуже яскраве спрямоване світло.
Пристрій BOROFONE BJ87 має якісний акумулятор ємністю 5000 mAh, що забезпечує його довготривалу роботу без підзарядки. А також може заряджати ваші гаджети як power bank — смартфон, годинник, навушники, екран LED-рюкзаку та інше (збоку на корпусі є спеціальний роз’єм USB-C). Він має компактний розмір та форму (108 × 31 × 29 мм), що дозволяють максимально зручно використовувати його не тільки вдома, але й носити з собою кожен день.
BOROFONE BJ87 ретельно виготовлено з надійних, тривких та гарних матеріалів. Ви переконаєтесь, що таким виробом користуватись не лише легко та зручно, але й дійсно приємно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Мoдель | BJ87 |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 108×31×29 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 599 ₴









