
Інтелектуальна охоронна централь Ajax Hub 2 Plus gsm ethernet wi-fi jeweller бездротова білий (000018791)
- Готово до відправки
- Код: 000018791
13 699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Інтелектуальна охоронна централь Ajax Hub 2 Plus, gsm, ethernet, wi-fi, jeweller, бездротова, білий
Зв'язок із зовнішнім світом критичний для централі системи безпеки, її надійність і стабільність — гарантія своєчасного передавання тривоги. Hub 2 Plus оснащений комунікаційним модулем з чотирма незалежними каналами та підтримкою швидкісних мереж LTE. Ця конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. Водночас автоматичне перемикання між каналами займає секунди.За фотоверифікацією – майбутнє охоронної індустрії. Ця технологія оптимальна як для комерційних, так для житлових об'єктів — вона доступна і поважає приватність людей. Анімовані серії знімків з датчиків руху MotionCam дозволяють оцінити, що відбувається на об'єкті в динаміці. Водночас камери активуються лише у разі тривоги. Hub 2 Plus дозволяє підключити 200 датчиків MotionCam. І доставляє фотопідтвердження тривоги охоронній компанії та користувачам всього за 9 секунд. Навіть у разі підключення через SIM (завдяки підтримці швидкісних мереж LTE). Гарантоване доставлення тривог і фотопідтверджень.
Hub 2 Plus дозволяє створити 64 сценарії й мінімізувати вплив людського фактора на безпеку. Хаб може вмикати та вимикати охорону об'єкта чи групи за розкладом. Миттєво активувати дим-машину, якщо в приміщення проникнуть. Знеструмити приміщення та ввімкнути аварійне освітлення у разі пожежі. Або перекрити воду у разі протікання. Керувати світлом, електрозамками, ролетами чи гаражними воротами, якщо зміниться статус охорони, після натискання кнопки або за тривогою датчика.
Бізнес-центри, заводи та багатоповерхові вілли з господарськими будівлями – Hub 2 Plus гарантує безпеку найскладніших об'єктів. Новий хаб контролює до 200 пристроїв системи безпеки. Його дальність зв'язку досягає 2000 метрів, а радіомережа системи може покрити до 35 км². Hub 2 Plus дозволяє створити 25 груп охорони та підключити 200 користувачів, щоб розділити охорону об'єкта на зони та чітко розмежувати доступ співробітників.
Hub 2 Plus готовий до роботи з коробки. Всі модулі комунікації, блок живлення і резервна батарея вже встановлені. Щоб розпочати налаштування системи, потрібно підключити пристрій до електромережі та інтернету, вставити сім-картки та відсканувати QR-код через застосунок. А завдяки кріпильній панелі SmartBracket корпус пристрою не потрібно розбирати під час монтажу.









| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 351 |
| Вага в пакованні | 0.61 кг |
| Час автономної роботи | 15 / за вимкненого Ethernet і Wi-Fi |
| Час доставки | 0.15 сек |
| Гарантійний термін | 24 |
| Дальність зв'язку з датчиками | 2000/на відкритому просторі |
| Додатково | Тампер на відкриття і відрив, Повідомлення про глушіння, Підтримка motioncam, захист від підробки, Віддалене настроювання |
| Доступні програми для платформ | Ios 9.1 і вище, Android 4.4 і вище |
| Категорія | Центральні блоки та комплекти сигналізації |
| Колекція | Hub 2 plus |
| Комплектація | Кабель живлення, Монтажний комплект, Інструкція, Sim-карта/(залежить від регіону продажів), Кабель ethernet, кріпильна панель smartbracket, Інтелектуальна централь |
| Макс. кількість під'єднаних камер | 100 |
| Максимальна кількість кімнат | 50 |
| Максимальна кількість охоронних груп | 25 |
| Максимальна кількість під'єднаних пристроїв | 200 |
| Максимальна кількість користувачів | 200 |
| Об'єм в пакованні | 0.0018 м3 |
| Операційна система | Os malevich |
| Перемикання між 2G і 3G | Миттєво |
| Перемикання між SIM-картками | 4 хвилини |
| Живлення | Акумулятор/Li-Ion 3 А·год, 110-240 в |
| Робоча температура | −10°с до +40°с |
| Радіо протокол | Jeweller, Wings |
| Радіочастота | 868 |
| Розмір в пакованні | 190 х 240 х 40 мм |
| Розміри | 163 × 163 × 36 |
| Зв'язок із пультом охорони | Contact id, Sia, Фотопідтвердження тривог передаються на пцн manitou, absistemdc (ng) і sbn |
| Мережевий інтерфейс | Ethernet, Wi-fi, 2g, 3g, Lte |
| Тип | Інтелектуальний центр системи безпеки |
| Типи повідомлень | Смс, Дзвінок, Push |
| Колір | Білий |
- Ціна: 13 699 ₴









