
Передня панель для вбудованої розетки Ajax SoloCover for Outlet Basic graphite (000046675)
- Готово до відправки
- Код: 000046675
299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Передня панель для вбудованої розетки Ajax SoloCover for Outlet Basic, graphite
З введенням стандартної розетки Outlet [тип F] basic, Ajax розширила свою екосистему, надаючи користувачам опцію використання традиційної розетки у ситуаціях, де автоматизація не потрібна, забезпечуючи при цьому уніфікований вигляд і колірну гаму. Ці розетки легко інтегруються з інтелектуальними вимикачами LightSwitch та розетками Outlet (smart).Outlet [тип F] basic представляє собою модульний пристрій, що включає внутрішнє реле OutletCore (basic), прозору рамку та кольорову передню панель з кришкою. Передня панель є ключовим елементом для створення естетичного дизайну в домашньому, офісному чи будь-якому іншому інтер’єрі.
Ajax врахувала потреби в дизайні, пропонуючи передні панелі в різноманітних формах, таких як бічна, центральна та одинарна, і восьми кольорових варіантах, включаючи білий, димчастий, сірий, графітовий, кольору слонової кістки, устричний, оливковий та чорний, що дозволяє досягти бездоганного та привабливого зовнішнього вигляду.

Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Вага | 12 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.04 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | Клас захисту ip20 |
| Призначення | Фурнітура розумного дому |
| Об'єм в пакованні | 0.0001 м3 |
| Робоча температура | Від -10 °с до +40 °с |
| Розмір в пакованні | 80 х 80 х 20 мм |
| Розміри | 82,3 × 82,3 × 9,2 / (передня панель), 44 × 19,5 мм (кришка розетки) |
| Сумісність | Для систем ajax / (реле OutletCore (basic), OutletCore (basic) vertical) |
| Тип | Передня панель |
| Колір | графіт |
- Ціна: 299 ₴

