
Датчик руху з фотофіксацією Ajax MotionCam Jeweler бездротовий білий (10309.23.WH1) (000015711)
- Немає в наявності
- Код: 000015711
4 609 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Датчик руху з фотофіксацією Ajax MotionCam, Jeweler, бездротовий, білий (10309.23.WH1)
MotionCam - бездротовий датчик руху з фотопідтвердженням тривог для використання всередині приміщення. Датчик працює до 4 років від комплектних батарей, визначає рух на відстані до 12 метрів, розпізнаючи людини з першого кроку. MotionCam визначає вторгнення в приміщення, що охороняється, фіксуючи інфрачервоним сенсором рухомі об'єкти з температурою, близькою до температури людського тіла. Завдяки функції температурної компенсації, датчик ефективний в приміщеннях з температурою від 0 до +40 ° С. При правильному розміщенні та налаштування MotionCam не реагує на домашніх тварин.Важливий аспект датчика, що він працює тільки з Ajax Hub 2!
При спрацьовуванні датчика вбудована фотокамера MotionCam може зробити від 1 до 5 знімків з роздільною здатністю 320 × 240 і до 3 знімків з роздільною здатністю 640 × 480 пікселів. Серія фотографій відтворюється в додатку як анімація, що дозволяє оцінити подія в динаміці. Фотографії доступні як в додатках Ajax, так і на пультової програмному забезпеченні охоронної компанії. Перш ніж надсилати зображення на хаб MotionCam використовує радіопротокол Wings. Для зйомки в темряві датчик оснащений інфрачервоним підсвічуванням, яка активується тільки при тривозі.

Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут детектування руху | 80° |
| Вага | 167 |
| Вага в пакованні | 0.21 кг |
| Горизонтальний кут детектування руху | 88 ° |
| Дальність виявлення руху: | 12 |
| Дальність передавання бездротового сигналу | 1700 м |
| Додатково | Захист від зламу тампером, Інфрачервона підсвітка для знімання в темряві, опція ігнорування тварин/ваг — до 20 кг, зріст — до 50 см |
| Кількість фото у разі тривоги | До 5 за однієї тривоги |
| Модуляція радіосигналу | Gfsk |
| Потужність радіосигналу | 20/ макс. мВт |
| Об'єм в пакованні | 0.0008 м3 |
| Живлення | Батарейки/2xCR123A |
| Робоча вологість | До 75% |
| Робоча температура | 0 - +40 |
| Радіочастота | 868,0-868,6 мгц, 868,7-869,2 мгц |
| Розмір в пакованні | 70 х 80 х 140 мм |
| Розміри | 135 × 70 × 60 |
| Разрешение снимков | 640 × 480 |
| Сумісність із ПЦН | Тривоги за рухом передаються на пцн із підтримкою протоколів sia і contact id, Фотопідтвердження тривог передаються на пцн manitou і ajax pro desktop |
| Стан | Нове |
| Термін служби батареї | 4 роки |
| Тип | Датчик руху |
| Колір | Білий |
| Чутливий елемент | Пірсенсор |
- Ціна: 4 609 ₴

