
УМБ HOCO Shine PD+light 4-cable power bank J155 20000mAh |2USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| black (6942007652117) Чорний
- Готово до відправки
- Код: up-000012689-24514
1 059 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
УМБ HOCO Shine PD+light 4-cable power bank J155 20000mAh |2USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| black (6942007652117)
колір: Чорний
УМБ HOCO Shine PD+light 4-cable power bank J155 20000mAh |2USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| – універсальний повербанк із вбудованими кабелями
HOCO J155 – це багатофункціональний повербанк із ємністю 20000mAh, який оснащений вбудованими кабелями та підтримує швидку зарядку PD/QC. Пристрій дозволяє заряджати різні гаджети без необхідності додаткових кабелів, має LED-дисплей для контролю заряду та зручний у повсякденному використанні.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 20000mAh (74Wh), номінальна ємність – 11800mAh
✔ Вхід:
• USB-C – до 18W
• USB-A кабель / Micro – 5V / 2A
✔ Вихід:
• USB-C / USB-C кабель – до 20W (PD / QC / FCP / AFC)
• USB-A1 – до 22.5W (QC / FCP / SCP / AFC)
• USB-A2 / Micro / Lightning кабель – 5V / 2A
• Загальний вихід: 5V / 2A
✔ Дисплей: LED цифровий індикатор рівня заряду
✔ Матеріали: ABS + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 148 × 70 × 30.5 мм
✔ Вага: 435 г
Функції:
Вбудовані кабелі для зручного використання без додаткових аксесуарів
Підтримка швидкої зарядки PD / QC / FCP / AFC
Можливість одночасної зарядки декількох пристроїв
LED-дисплей для точного контролю рівня заряду
Надійний корпус із захистом від перегріву та перевантаження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 2USB |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Ємність | 20000mAh |
| Заводський артикул | 6942007652117 |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Combo |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 3.0A |
- Ціна: 1 059 ₴










