
Монітор 27" IPS MSI PRO MP275W E2
- Готово до відправки
- Код: el-1431927
6 799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Монітор 27" IPS PRO MP275W E2 MSI
MSI PRO MP275W E2
Монітор для домашнього офісу PerfectEdge 120 Гц, створений для молодих професіоналів, поєднує в собі сучасний дизайн і високу продуктивність. Незалежно від того, чи виконуєте ви щоденні офісні завдання, чи занурюєтеся в захопливий ігровий процес, цей монітор забезпечує неперевершену візуальну насолоду та зручність у використанні.
Відкрийте для себе новий рівень продуктивності та візуальної досконалості з MSI PRO MP275W E2, 27-дюймовим монітором, ретельно розробленим для сучасних професіоналів і домашніх користувачів. У цьому дисплеї бездоганно поєднуються елегантний дизайн і передові функції, що підвищують ефективність роботи та розваг.
Дизайн PerfectEdge для захопливого перегляду
Монітор PRO MP275W E2 має дизайн PerfectEdge від MSI з чотиристоронніми тонкими рамками, які максимізують простір на екрані та мінімізують відволікаючі фактори. Завдяки вражаючому співвідношенню площі екрана до корпусу 92%, цей монітор забезпечує широку зону перегляду з ефектом занурення, що ідеально підходить для багатомоніторних систем і створення чистого, елегантного робочого простору.
Плавне зображення з високою частотою оновлення 120 Гц
Монітор PRO MP275W E2 з частотою оновлення 120 Гц забезпечує більш плавне зображення, зменшуючи розмиття при русі та підвищуючи швидкість відгуку. Ця функція корисна як для роботи, так і для розваг, забезпечуючи плавну прокрутку документів і веб-сторінок, а також підвищуючи швидкість реакції під час звичайних ігрових сесій.
Технологія EyesErgo для покращення комфорту очей
Розуміючи важливість здоров'я очей, MSI інтегрувала технологію EyesErgo в PRO MP275W E2. Вона включає в себе панель для догляду за очима з такими функціями, як зменшення синього світла, анти-мерехтіння та анти-відблиски, які призначені для зменшення навантаження на очі під час тривалої роботи. Крім того, функція Eye-Q Check дозволяє користувачам здійснювати самоперевірку для моніторингу здоров'я очей і отримувати нагадування про необхідність робити перерви, що сприяє довготривалому благополуччю.
Вбудовані динаміки та гніздо для аксесуарів для зручності
Монітор оснащений вбудованими динаміками, які забезпечують чистий і потужний звук без необхідності використання зовнішніх пристроїв, що дозволяє не захаращувати робочий простір. Крім того, продуманий відсік для аксесуарів забезпечує зручне зберігання дрібних периферійних пристроїв, таких як кабелі та адаптери, що підвищує організованість та ефективність роботи.
Універсальні можливості підключення та сумісність з кріпленням VESA
PRO MP275W E2 пропонує універсальні можливості підключення, включаючи порти HDMI, DisplayPort і D-Sub (VGA), що забезпечує сумісність з широким спектром пристроїв. Його стандартна конструкція кріплення VESA забезпечує гнучкі можливості встановлення на стіні або на кронштейні для монітора, щоб відповідати різним конфігураціям робочого простору.
Екологічний дизайн і екологічна упаковка
Прагнучи до сталого розвитку, MSI розробила монітор PRO MP275W E2 як екологічно чистий продукт. Енергозберігаючі функції монітора сприяють збереженню навколишнього середовища, а його екологічна упаковка зменшує вплив на навколишнє середовище, що відображає прихильність MSI до відповідального виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | Немає |
| Adobe RGB охоплення | 83 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2078091/fiches?language=EN |
| EPREL Registration Number | 2.07809e+006 |
| EPREL Version Number | 4 |
| HDMI | Да |
| NVIDIA G-SYNC | Немає |
| Summary | MSI Pro MP275W E2. Діагональ екрана: 68,6 cm (27"), роздільна здатність екрана: 1920 x 1080 пікселів, Тип HD: Full HD, Технолігія дисплея: LED, Час відгуку: 4 ms, Власне форматне співвідношення: 16:9, Кут огляду за горизонталлю: 178° |
| sRGB охоплення (звичайний) | 116 |
| Антивідблисковий екран | Да |
| Версія DisplayPort | 1.2a |
| Вага (зі стійкою) | 3660 |
| Вага без паковання | 3.66 |
| Вага в пакованні | 6.65 кг |
| Видима зона екрана по вертикалі | 336.312 |
| Видима зона екрана по горизонталі | 597.88 |
| Час відгуку | 4 |
| Час відгуку (MPRT) | 1 |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Да |
| Вбудований USB-хаб | Немає |
| Вхід аудіо | Да |
| Вхідна напруга мережі | 100 - 240 |
| Висота (без підставки) | 355.3 |
| Висота з підставкою | 447.7 |
| Висота паковання | 505 мм |
| Вихід для навушників | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина (без підставки) | 40.7 |
| Глибина з підставкою | 206.8 |
| Глибина паковання | 128 |
| Глибина кольору | 8 |
| Діагональ екрана | 27 |
| Заводський номер | PRO MP275W E2 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності (HDR) | G |
| Клас енергоефективності (SDR) | E |
| Кількість HDMI портів | 1 |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Кількість колонок | 2 |
| Кількість портів DisplayPort | 1 |
| Кількість портів VGA (D-Sub) | 1 |
| Кількість кольорів екрана | 16,7 мільйонів кольорів |
| Контрастність (типова) | 1500:1 |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| кріплення VESA | Да |
| Лінійні виходи навушників | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 120 |
| Маса брутто | 6540 |
| Мoдель | PRO MP275W E2 |
| Номінальна RMS-потужність | 4 |
| Обсяг | 0.04453 |
| Підтримувані відеоформати | 1080p |
| Підставка в комплекті | Да |
| Позиціонування на ринку | Бизнес |
| Порт DVI | Немає |
| кабелі, що постачаються | HDMI |
| Споживана потужність (в режим очікування) | 0.5 |
| Споживана потужність (вимк.) | 0.3 |
| Розмір діагоналі екрана (метрич.) | 69 |
| Розмір точки | 0.3114 x 0.3114 |
| Регулювання кута нахилу | Да |
| Сертифікати сталого розвитку | ENERGY STAR |
| Сертифікація | CB/CE |
| Слот кабельного блокування | Да |
| Власне форматне співвідношення | 16:9 |
| Стандарт колірного охоплення | DCI-P3 |
| Технологія дисплея | LED |
| Технологія Flicker free | Да |
| Технологія Low Blue Light | Да |
| Тип HD | Full HD |
| Тип вимірювання часу відгуку | GTG (Gray to Gray) |
| Тип подавання живлення | Внутрішній |
| Тип слота кабельного блокування | Kensington |
| Тип паковання | Коробкова версія |
| Кут нахилу | -5 - 20 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 178 |
| Кут огляду по горизонталі | 178 |
| Форма екрана | Плоский |
| Форматне співвідношення | 16:10 |
| Колір ніжок | Білий |
| Колір товару | Білий |
| Колірна гама | 87 |
| Кольоровий простір DCI-P3 | 87 |
| Частота вхідного змінного струму | 50/60 |
| Ширина (без підставки) | 611.9 |
| Ширина з підставкою | 611.9 |
| Ширина паковання | 688 мм |
| Шкала класів енергоефективності | A - G |
| Енергоспоживання (HDR) на 1000 годин | 30 |
| Енергоспоживання (SDR) на 1000 годин | 21 |
| Яскравість дисплея (типова) | 300 |
- Ціна: 6 799 ₴










