
Монітор 32" GIGABYTE AORUS FO32U2P EK
- Готово до відправки
- Код: el-1420934
55 099 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Монітор 32" AORUS FO32U2P EK GIGABYTE
GIGABYTE AORUS FO32U2P
Насолоджуйтеся безкомпромісною продуктивністю з AORUS FO32U2P - першим у світі ігровим OLED-монітором з інтерфейсом DisplayPort 2.1 UHBR20 для безперебійної передачі даних. Завдяки технології QD-OLED, ексклюзивним тактичним функціям та функції OLED Care на основі штучного інтелекту цей монітор кіберспортивного класу забезпечує перемоги зараз і на довгі роки вперед.
Бездоганний піксель
AORUS FO32U2P оснащений приголомшливим 32-дюймовим QD-OLED-дисплеєм, що забезпечує безкомпромісну якість зображення 4K та неперевершену ігрову продуктивність до кожного пікселя.
QD-OLED
Відчуйте вершину технології дисплеїв: QD-OLED від Samsung. Переконайтеся, що кольори вибухають неперевершеною яскравістю, висвітлюючи кожен нюанс, а контрастність сягає межі нескінченності, розкриваючи приховані можливості.
Створено для домінування наступного покоління
AORUS FO32U2P - перший у світі ігровий OLED-монітор, який підтримує перспективний інтерфейс DisplayPort 2.1 UHBR20. Завдяки цій можливості ви зможете підкорити нестиснуті 4K/240 Гц та 8K/60 Гц, гарантуючи, що ваш пристрій готовий до яскравості наступного покоління вже зараз.
Геймери на першому місці
Ігрові монітори AORUS покращать ваш ігровий процес завдяки набору вбудованих тактичних допоміжних функцій, розроблених для того, щоб надати вам перевагу в точності та контролі.
Натхненні вами
Зануртеся в ігровий процес за допомогою інтуїтивно зрозумілого та потужного програмного забезпечення. AORUS FO32U2P ставить на перше місце зручність для користувача, дозволяючи вам зосередитися на найважливішому - перемозі.
Захопливий звук
AORUS FO32U2P занурює вас у незабутній ігровий досвід та емоційні розповіді про події, що відбуваються у ваших іграх, з епічною точністю звуку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | OLED |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | Да |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1823142/fiches?language=EN |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| EPREL Registration Number | 1.82314e+006 |
| EPREL Version Number | 1 |
| HDMI | Да |
| Summary | GIGABYTE AORUS FO32U2P. Діагональ екрана: 80 cm (31.5"), Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160 пікселів, Тип HD: 4K Ultra HD, Технолігіда дисплея: OLED, Час відгуку: 0,03 ms, Власний формат співвідношення: 16:9, Кут огляду по горизонталі: 178° |
| USB Power Delivery | Да |
| USB Power Delivery до | 65 |
| USB Type-C Альтернативний режим DisplayPort | Да |
| Антивідблисковий екран | Да |
| Апаратне калібрування | Да |
| Версія DisplayPort | 2.1 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Вага (без підставки) | 6200 |
| Вага (зі стійкою) | 8530 |
| Вага без паковання | 8.53 |
| Вага в пакованні | 13.2 кг |
| Видима зона екрана по вертикалі | 394.73 |
| Видима зона екрана по горизонталі | 699.48 |
| Обертання | Да |
| Обертання навколо осі | Да |
| Час відгуку | 0.03 |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Да |
| Вбудований USB-хаб | Да |
| Вхідна напруга мережі | 100 - 250 |
| Висота (без підставки) | 417.5 |
| Висота з підставкою | 613.6 |
| Висота паковання | 580 мм |
| Вихід для навушників | Да |
| Гарантійний термін | 3 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина (без підставки) | 57.2 |
| Глибина з підставкою | 158.6 |
| Глибина паковання | 190 |
| Глибина кольору | 10 |
| Гніздо входу постійного струму (DC) | Да |
| Діапазон кутів повороту | 0 - 20 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності (HDR) | G |
| Клас енергоефективності (SDR) | G |
| Кількість HDMI портів | 2 |
| Кількість у транспортувальному пакованні | 1 |
| Кількість портів USB Type-B | 1 |
| Кількість вихідних портів USB Type-С | 1 |
| Кількість вихідних портів USB Type-A | 2 |
| Кількість мini DisplayPort портів | 1 |
| Кількість портів DisplayPort | 2 |
| Кількість кольорів екрана | 1,07 мільярдів кольорів |
| Контрастність (динамічна) | 1500000:1 |
| Контрастність (типова) | 1500000:1 |
| кріплення VESA | Да |
| Максимальна частота оновлення | 240 |
| Максимальне споживання енергії | 78 |
| Маса брутто | 13200 |
| Мoдель | AORUS FO32U2P |
| Обсяг | 0.1091 |
| Підтримка технології HDR (High Dynamic Range) | Да |
| Позиціонування на ринку | Ігровий |
| Порт DVI | Немає |
| кабелі, що постачаються | DisplayPort |
| Споживана потужність (в режим очікування) | 0.5 |
| Споживана потужність (вимк.) | 0.3 |
| Споживана потужність (режим заощадження енергії) | 0.3 |
| Розмір точки | 0.181 x 0.181 |
| Регулювання кута нахилу | Да |
| Регульована висота (макс) | 130 |
| Слот кабельного блокування | Да |
| Власне форматне співвідношення | 16:9 |
| Стандарт колірного охоплення | DCI-P3 |
| Технологія дисплея | OLED |
| Технологія Flicker free | Да |
| Технологія HDR (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black |
| Тип AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Тип HD | 4K Ultra HD |
| Тип вихідного порту USB | USB Type-C |
| Тип вимірювання часу відгуку | GTG (Gray to Gray) |
| Тип подавання живлення | Зовнішній |
| Тип слота кабельного блокування | Kensington |
| Кут обертання навколо осі | 0 - 90 |
| Кут нахилу | -5 - 20 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 178 |
| Кут огляду по горизонталі | 178 |
| Форма екрана | Плоский |
| Колір товару | Чорний |
| Колірна гама | 99 |
| Частота вхідного змінного струму | 50/60 |
| Ширина (без підставки) | 718.3 |
| Ширина з підставкою | 718.3 |
| Ширина паковання | 980 мм |
| Шкала класів енергоефективності | A - G |
| Енергоспоживання (HDR) на 1000 годин | 50 |
| Енергоспоживання (SDR) на 1000 годин | 44 |
| Яскравість дисплея (типова) | 250 |
- Ціна: 55 099 ₴







