
Монітор 28" GIGABYTE M28U-EK
- Готово до відправки
- Код: el-1351180
17 899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Монітор 28" M28U-EK GIGABYTE
Монітор GIGABYTE M28U-EK
ПЕРШИЙ У СВІТІ ІГРОВИЙ МОНІТОР KVM
Як невидимого гравця, монітор часто недооцінюють. Насправді ж монітор формує синергетичний ефект і забезпечує найкращу продуктивність компонентів комп'ютера. Ігрові монітори GIGABYTE мають найкращі технічні характеристики та якість, завдяки чому користувачі можуть по-справжньому насолоджуватися висококласною продуктивністю без зайвих витрат.
Функція One For All KVM дає змогу керувати кількома пристроями за допомогою одного набору клавіатури, відео та миші. З нашою ексклюзивною кнопкою KVM ви зрозумієте, що перемикання пристроїв не може бути простішим!
ПРОСТИЙ, АЛЕ СТИЛЬНИЙ
Обтічний зовнішній вигляд уособлює простоту філософії дизайну ігрової серії GIGABYTE, а міцна підставка та матове покриття підкреслюють функціональні та естетичні характеристики, додаючи їм додаткової цінності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Сенсорний екран | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | Да |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/406776/fiches?language=EN |
| EPREL Registration Number | 406776 |
| EPREL Version Number | 2 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 406776 |
| HDMI | Да |
| NVIDIA G-SYNC | Немає |
| Summary | GIGABYTE M28U. Діагональ екрана: 71,1 cm (28"), Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160 пікселів, Тип HD: 4K Ultra HD, Технолігія дисплея: LED, Час відгуку: 1 ms, Власне форматне співвідношення: 16:9, Кут огляду по горизонталі: 178° |
| sRGB охоплення (звичайний) | 120 |
| Антивідблисковий екран | Да |
| Версія DisplayPort | 1.4 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Версія USB-хаба | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Вага (без підставки) | 5180 |
| Вага (зі стійкою) | 6930 |
| Вага без паковання | 6.93 |
| Вага в пакованні | 9.5 кг |
| Видима зона екрана по вертикалі | 631.928 |
| Видима зона екрана по діагоналі | 359.78 |
| Час відгуку | 1 |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудовані колонки | Да |
| Вбудований USB-хаб | Да |
| Вхідна напруга мережі | 100 - 240 |
| Висота (без підставки) | 372.3 |
| Висота з підставкою | 534.2 |
| Висота паковання | 510 мм |
| Вихід для навушників | Да |
| Гарантійний термін | 3 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина (без підставки) | 63.1 |
| Глибина з підставкою | 193.6 |
| Глибина паковання | 148 |
| Глибина кольору | 8 |
| Діагональ екрана | 28 |
| Діапазон температур під час експлуатації | 0 - 40 |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності (HDR) | G |
| Клас енергоефективності (SDR) | G |
| Код гармонізованої системи опису (HS) | 85285210 |
| Кількість HDMI портів | 2 |
| Кількість у транспортувальному пакованні | 1 |
| Кількість вихідних портів USB Type-С | 1 |
| Кількість вхідних портів | 1 |
| Кількість вихідних портів USB Type-A | 3 |
| Кількість портів DisplayPort | 1 |
| Кількість кольорів екрана | 16,7 мільйонів кольорів |
| Контрастність (типова) | 1000:1 |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| кріплення VESA | Да |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Максимальне споживання енергії | 115 |
| Маса брутто | 9700 |
| Мoдель | M28U |
| Обсяг | 0.0677 |
| Підтримувані роздільні здатності | 1024 x 768 (XGA) |
| Підтримка HBR3 | Да |
| Підтримка технології HDR (High Dynamic Range) | Да |
| Підставка в комплекті | Да |
| Позиціонування на ринку | Ігровий |
| кабелі, що постачаються | DisplayPort |
| Споживана потужність (в режим очікування) | 0.5 |
| Споживана потужність (вимк.) | 0.3 |
| Споживана потужність (режим заощадження енергії) | 0.5 |
| Розмір точки | 0.16 x 0.16 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 |
| Роз'єм живлення | Да |
| Регулювання кута нахилу | Да |
| Регульована висота (макс) | 130 |
| Слот кабельного блокування | Да |
| Власне форматне співвідношення | 16:9 |
| Стандарт колірного охоплення | DCI-P3 |
| Технологія дисплея | LED |
| Технологія Flicker free | Да |
| Технологія HDR (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| Тип AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Тип HD | 4K Ultra HD |
| Тип вихідного порту USB | USB тип B |
| Тип матриці | SS-IPS |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Тип слота кабельного блокування | Kensington |
| Тип паковання | Коробкова версія |
| Кут нахилу | -5 - 20 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 178 |
| Кут огляду по горизонталі | 178 |
| Форма екрана | Плоский |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір товару | Чорний |
| Колірна гама | 94 |
| Частота вхідного змінного струму | 50 - 60 |
| Ширина (без підставки) | 636.5 |
| Ширина з підставкою | 636.5 |
| Ширина паковання | 890 мм |
| Шкала класів енергоефективності | A - G |
| Енергоспоживання (HDR) на 1000 годин | 53 |
| Енергоспоживання (SDR) на 1000 годин | 33 |
| Яскравість дисплея (типова) | 300 |
- Ціна: 17 899 ₴










