
Зовнішній акумулятор Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging Power Bank HD Edition 20000mAh 100W Black (PPBL000301)
- Готово до відправки
- Код: ko-15546
4 299 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging Power Bank HD Edition 20000mAh 100W Black (PPBL000301)
колір: Чорний
Опис
Павербанк BASEUS Bipow виготовлений із міцного пластику та прикрашений фактурним малюнком. Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі його зручно носити з собою у сумці або рюкзаку. Аксесуар має 3 вихідні порти, 2 з яких стандартних типу USB-A, третій з роз'ємом Type-C – через нього можна заряджати сам повербанк, а також заряджати від нього.
Для кожного мобільного апарата, що підключається, пристрій автоматично визначає оптимальні вихідні параметри, які необхідні для швидкої та ефективної зарядки. Через USB-порти здійснюється заряджання за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж за звичайної зарядки, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0.
Також powerbank підтримує стандарт заряджання Power Delivery (PD) для надшвидкої зарядки. Цифровий індикатор залишку ємності power bank дасть вам зрозуміти коли час ставити його на підзарядку. Завдяки виходу з роз'ємом Type-C ви можете підзарядити MacBook або інший ноутбук. І за рахунок величезної ємності – 30000 мАг дозволить зарядити пристрої кілька разів, при цьому максимальна потужність 20W.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Колір | Чорний |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 490 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідний роз'єм 2 | 2 × USB |
| Вихідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Вхід | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | PPBL000301 |
| Потужність | 100 W |
| Розміри | 162×143×18 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 4 299 ₴











