
Зовнішній акумулятор Baseus Free2Pull Power Bank with Retractable Cable 20000mAh 65W Lunar gray (P10073700843-00) Сірий
- Готово до відправки
- Код: ko-29581
3 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор Baseus Free2Pull Power Bank with Retractable Cable 20000mAh 65W Lunar gray (P10073700843-00)
колір: Сірий
Опис
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | P10073700843-00 |
| Потужність | 65 W |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 3 799 ₴



