
Корпус ATX W/O PSU WHITE GIGABYTE C301GW V2
- Готово до відправки
- Код: el-1418513
6 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Корпус ATX W/O PSU C301GW V2 WHITE GIGABYTE
GIGABYTE C301 GLASS WHITE V2
+ Оптимізований дизайн повітряного потоку+ RGB Fusion з концентратором ARGB
+ Підтримка материнських плат до E-ATX
+ Сумісність з рідинним охолодженням до 360 мм
+ Підтримка вертикального встановлення відеокарти
+ Бокова панель із загартованого скла повного розміру
+ Порти USB 3.0 x2 та USB 3.1 Type-C x1 на передній панелі
+ Попередньо встановлені 4 ARGB-вентилятори
ОПТИМІЗОВАНИЙ ДИЗАЙН ПОВІТРЯНОГО ПОТОКУ
GIGABYTE C301 GLASS WHITE V2 оснащений великою сітчастою передньою панеллю та вентильованою верхньою панеллю, що забезпечує потужний потік повітря для оптимального охолодження при збереженні стильного зовнішнього вигляду.
RGB-ПІДСВІЧУВАННЯ
Змінюйте режими підсвічування одним натисканням кнопки за допомогою RGB LED-перемикача. Налаштовуйте підсвічування через програмне забезпечення, використовуючи до 16,7 мільйона яскравих кольорів і різні світлові ефекти, щоб створити унікальний вигляд вашого ПК.
КОНЦЕНТРАТОР ARGB
Вбудований концентратор ARGB має шість 5V 3-контактних роз’ємів, що дозволяє користувачам підключати додаткові RGB-смужки, створювати ефективну систему охолодження та створювати неперевершений дизайн корпусу.
МАКСИМАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
GIGABYTE C301 GLASS WHITE V2 підтримує материнські плати розміром до E-ATX, до семи 120 мм вентиляторів і радіаторів довжиною до 360 мм, що забезпечує максимальну гнучкість при збиранні системи.
БІЧНА ПАНЕЛЬ ІЗ ЗАГАРТОВАНОГО СКЛА
Корпус оснащений 4-мм бічною панеллю із загартованого скла, що додає елегантності та дозволяє продемонструвати комплектуючі. Дизайн без отворів значно знижує ризик розбиття скла, спрощує зняття панелі та подовжує термін служби корпусу.
ДИЗАЙН КОЖУХА ДЛЯ БЖ
Кожух для блока живлення дозволяє приховати кабелі живлення, створюючи акуратний зовнішній вигляд, а також розділяє тепло БЖ і основних компонентів системи. Завдяки оглядовому вікну з лівого боку користувачі можуть демонструвати стильний дизайн блока живлення.
ЗНІМНІ ПИЛОВІ ФІЛЬТРИ
Фільтри запобігають накопиченню пилу всередині корпусу, зберігаючи ефективність охолодження. Магнітний верхній фільтр і знімний нижній фільтр спрощують догляд за корпусом та його очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 473 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | GIGABYTE C301GW. Формат: Midi Tower, Тип: ПК, Колір товару: Білий. Встановлені вентилятори (передня панель): 3x 120 mm, Встановлені вентилятори (задня панель): 1x 120 mm. Підтримувані розміри жорсткого диска: 2.5,3.5" |
| Антипиловий фільтр | Да |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бокове вікно | Да |
| Вага | 7800 |
| Вага в пакованні | 9 кг |
| Вхід аудіо | Да |
| Висота | 486 |
| Висота паковання | 530 мм |
| Вихід аудіо | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина паковання | 530 |
| Заводський номер | C301GW V2 |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кнопка керування RGB | Да |
| Кількість 2.5" слотів | 2 |
| Кількість 3.5" відсіків | 2 |
| Кількість USB-портів С-типу | 1 |
| Кількість внутрішнього резервного простору 3,5" | 2 |
| Кількість підтримуваних дисків пам'яті | 4 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-С | 1 |
| Кількість розширювальних роз'ємів | 7 |
| Кронштейн радіатора в комплекті | Да |
| Максимальна висота кулера процесора | 170 |
| Максимальна довжина блока живлення | 180 |
| Максимальна довжина графічного адаптера | 400 |
| Маса брутто | 9000 |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | C301GW V2 |
| Обсяг | 0.07865 |
| Освітлення | Да |
| Особливості | Прозора панель |
| Панель (і) із загартованого скла | Да |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 2.5 |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підходить для | Ігровий |
| Розташування підсвічування | Корпусні вентилятори |
| Система охолодження | Попередньо встановлений вентилятор |
| Тип | ПК |
| Встановлені вентилятори (задня панель) | 1x 120 mm |
| Встановлені вентилятори (передня панель) | 3x 120 mm |
| Формат | Midi Tower |
| Колір освітлення | Мульти |
| Колір товару | Білий |
| Ширина | 220 |
| Ширина паковання | 282 мм |
| комбінований корпус для жорсткого/твердотільного лиска | Да |
| форм-фактор маточиного диска | 2.5" |
- Ціна: 6 199 ₴








