
Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення білий DY451L PRO WHITE
- Готово до відправки
- Код: el-1447907
6 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення DY451L PRO білий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 451 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | darkFlash DY451L Pro ATX. Формат: Tower, Тип: ПК, Колір товару: Білий. Встановлені вентилятори (бокова панель): 3x 140 mm, 4x 120 mm, Встановлені вентилятори (задня панель): 1x 120 mm/1x 140 mm, Встановлені вентилятори (нижня панель): 3x 120 mm |
| Вага в пакованні | 15 кг |
| Вбудований екран | Да |
| Висота | 568 |
| Висота паковання | 557 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина паковання | 622 |
| Заводський номер | DY451L PRO WHITE |
| Кнопка керування RGB | Да |
| Кількість підтримуваних жорстких дисків | 3 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-С | 1 |
| Максимальна висота кулера процесора | 180 |
| Матеріал | Сталь SPCC |
| Мoдель | DY451L Pro |
| Обсяг | 0.075735 |
| Підтримувані розміри бічних радіаторів | 360 |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 240 |
| Тип | ПК |
| Встановлені вентилятори (бічна панель) | 3x 140 mm |
| Встановлені вентилятори (задня панель) | 1x 120 mm/1x 140 mm |
| Встановлені вентилятори (нижня панель) | 3x 120 mm |
| Формат | Tower |
| Колір товару | Білий |
| Ширина | 258 |
| Ширина паковання | 345 мм |
| комбінований корпус для жорсткого/твердотільного лиска | Да |
- Ціна: 6 899 ₴







