
Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення білий DY460 WHITE
- Готово до відправки
- Код: el-1447910
4 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення DY460 білий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 452 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | darkFlash DY460. Формат: Tower, Тип: ПК, Колір товару: Білий. Підтримувані діаметри вентиляторів (бічна панель): 120 mm, підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель): 120 mm, підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель): 120 mm |
| Антипиловий фільтр | Да |
| Бокове вікно | Да |
| Вага в пакованні | 10.6 кг |
| Висота | 541 |
| Висота паковання | 533 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина паковання | 605 |
| Заводський номер | DY460 WHITE |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кнопка скидання параметрів | Да |
| Кількість 2.5" слотів | 1 |
| Кількість 3.5" відсіків | 2 |
| Кількість внутрішнього резервного простору 3,5" | 2 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-С | 1 |
| Кількість розширювальних роз'ємів | 7 |
| Максимальна висота кулера процесора | 175 |
| Максимальна довжина блока живлення | 200 |
| Максимальна довжина графічного адаптера | 410 |
| Максимальна кількість вентиляторів (бічна панель) | 3 |
| Максимальна кількість вентиляторів (верхня панель) | 3 |
| Максимальна кількість вентиляторів (задня панель) | 1 |
| Максимальна кількість вентиляторів (нижня панель) | 3 |
| Максимальна кількість вентиляторів (передня панель) | 10 |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Мoдель | DY460 |
| Обсяг | 0.075735 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (бічна панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (нижна панель) | 120 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 2.5 |
| Підтримувані розміри заднього радіатора | 120 |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 120 |
| Підтримка широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) | Да |
| Підходить для | Ігровий |
| Тип | ПК |
| Товщина матеріалу | 0.8 |
| Удосконалене керування кабелями | Да |
| Формат | Tower |
| Колір товару | Білий |
| Ширина | 238 |
| Ширина паковання | 313 мм |
- Ціна: 4 799 ₴







