
Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення, чорний DK351 BLACK
- Готово до відправки
- Код: el-1447888
1 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус для комп'ютера DARK FLASH DK351 ATX без блока живлення, чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | darkFlash DK351 BLACK. Формат: Tower, Тип: ПК, Колір товару: Чорний. Встановлені вентилятори (передня панель): 3x 120 mm, 2x 140 mm, підтримувані розміри переднього радіатора: 120,240,280, 360 mm, Підтримуються верхні розміри радіаторів: 120,240 mm |
| Антипиловий фільтр | Да |
| Вага в пакованні | 5.5 кг |
| Висота | 450 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Заводський номер | DK351 BLACK |
| Кількість 2.5" слотів | 2 |
| Кількість 3.5" відсіків | 1 |
| Кількість підтримуваних жорстких дисків | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Максимальна висота кулера процесора | 160 |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Мoдель | DK351 |
| Обсяг | 0.075735 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 3.5 |
| Підтримувані розміри переднього радіатора | 120 |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 120 |
| Тип | ПК |
| Встановлені вентилятори (передня панель) | 3x 120 mm, 2x 140 mm |
| Формат | Tower |
| Колір товару | Чорний |
| Ширина | 200 |
| комбінований корпус для жорсткого/твердотільного лиска | Да |
| форм-фактор маточиного диска | 2.5" |
- Ціна: 1 899 ₴






