
Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення чорний A290 BLACK
- Готово до відправки
- Код: el-1447886
1 499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | darkFlash A290. Тип: ПК, Колір товару: Чорний, Підтримувані форм-фактори материнської плати: ATX, ITX, МікроATX. Розташування блока живлення: Низ, що підтримуються форм-факторами блока живлення: ATX |
| Антипиловий фільтр | Да |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бокове вікно | Да |
| Вага в пакованні | 5 кг |
| Вхід аудіо | Да |
| Висота | 433 |
| Вихід аудіо | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Заводський номер | A290 BLACK |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кнопка скидання параметрів | Да |
| Кількість 2.5" слотів | 1 |
| Кількість 3.5" відсіків | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Кількість розширювальних роз'ємів | 7 |
| Максимальна висота кулера процесора | 160 |
| Максимальна довжина графічного адаптера | 260 |
| Максимальна кількість вентиляторів (задня панель) | 1 |
| Максимальна кількість вентиляторів (передня панель) | 2 |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Мoдель | A290 |
| Обсяг | 0.075735 |
| Панель (і) із загартованого скла | Да |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (передня панель) | 120 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 3.5 |
| Підтримувані розміри переднього радіатора | 240 |
| Підтримувані форм-фактори блока живлення | ATX |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 240 |
| Розташування блока живлення | Низ |
| Світлодіодні індикатори | Да |
| Слоти розширення | 7 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | ПК |
| Товщина матеріалу | 0.5 |
| Колір товару | Чорний |
| Ширина | 190 |
| форм-фактор маточиного диска | 2.5" |
- Ціна: 1 499 ₴






