
Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX AERIS 330 MW
- Готово до відправки
- Код: el-1451162
2 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU AERIS 330 MW GAMEMAX
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 386 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-контролер | Да |
| Summary | GameMax AERIS 330 MW. Формат: Mini Tower, Тип: ПК, Колір товару: Білий. Розташування блока живлення: Низ, що підтримуються форм-факторами блока живлення: ATX. Встановлені вентилятори (передня панель): 3x 120 mm |
| Антипиловий фільтр | Да |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бокове вікно | Да |
| Вага | 6300 |
| Вага в пакованні | 7.25 кг |
| Висота | 449 |
| Висота паковання | 433 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина паковання | 486 |
| Заводський номер | AERIS 330 MW |
| Інструкція | Да |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кнопка керування RGB | Да |
| Кількість 2.5" слотів | 5 |
| Кількість 3.5" відсіків | 1 |
| Кількість USB-портів С-типу | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Кількість розширювальних роз'ємів | 5 |
| Комбінований порт навушників/мікрофона | Да |
| Максимальна висота кулера процесора | 155 |
| Максимальна довжина блока живлення | 160 |
| Максимальна довжина графічного адаптера | 330 |
| Максимальна кількість вентиляторів (верхня панель) | 3 |
| Максимальна кількість вентиляторів (задня панель) | 1 |
| Максимальна кількість вентиляторів (передня панель) | 3 |
| Маса брутто | 7250 |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Мoдель | AERIS 330 MW |
| Обсяг | 0.054 |
| Освітлення | Да |
| Панель (і) із загартованого скла | Да |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (передня панель) | 120 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 3.5 |
| Підтримувані розміри заднього радіатора | 120 |
| Підтримувані розміри переднього радіатора | 120 |
| Підтримувані форм-фактори блока живлення | ATX |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ITX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 120 |
| Підходить для | Ігровий |
| Розташування блока живлення | Низ |
| Розташування підсвічування | Корпусні вентилятори |
| Тип | ПК |
| Удосконалене керування кабелями | Да |
| Встановлені вентилятори (задня панель) | 1x 120 mm |
| Встановлені вентилятори (передня панель) | 3x 120 mm |
| Формат | Mini Tower |
| Колір освітлення | Мульти |
| Колір товару | Білий |
| Ширина | 200 |
| Ширина паковання | 255 мм |
| можливість рідинного охолодження | Да |
| форм-фактор маточиного диска | 2.5" |
- Ціна: 2 899 ₴










