
Зовнішній акумулятор WIWU Snap Cube- Magnetic Wireless Charger Power Bank 10000mAh SC1000WHT (3C) White (6973218947020) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-36316
1 099 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор WIWU Snap Cube- Magnetic Wireless Charger Power Bank 10000mAh SC1000WHT (3C) White (6973218947020)
колір: Білий
Опис
Зовнішній акумулятор WIWU Snap Cube- Magnetic Wireless Charger Power Bank 10000mAh SC1000WHT (3C) White — це портативний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати різні пристрої, такі як смартфони, планшети, навушники, фітнес-браслети та інші, коли вони вимагають додаткового живлення.
ПОТУЖНІСТЬ
Ця модель має ємність 10 000 mAh, що дозволяє заряджати смартфони більше 2 разів. Крім того, вона підтримує швидку зарядку потужністю до 22.5 W, що дозволяє заряджати пристрої швидше, ніж звичайні зарядні пристрої. Power Bank WIWU SC10000WHTмає вбудовану бездротову зарядну платформу, яка підтримує швидку бездротову зарядку потужністю до 15W.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Крім того, вона має магнітну платформу, яка дозволяє зручно тримати ваш смартфон під час зарядки. Вона також має компактний розмір і легко поміщається в кишені або сумці, що робить її ідеальним вибором для подорожей або використання в повсякденному житті. Для зарядки Power Bank WIWU SC10000WHT використовується кабель USB Type-C, який входить в комплект. Крім того, він підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати підтримувані пристрої ще швидше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | SC10000WHT |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 1 099 ₴






