
Бездротові навушники TWS WIWU T29, ENC, Black (6976975619469) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-36951
599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Бездротові навушники TWS WIWU T29, ENC, Black (6976975619469)
колір: Чорний
Опис
Бездротові навушники WIWU T29 ENC ─ якісні бездротові навушники нового покоління. Кожен із навушників є повноцінним навушником і може використовуватися самостійно.
Завдяки технології Bluetooth версії 6.0, навушники мають стабільну передачу звуку, швидке з'єднання та низьке енергоспоживання. Сенсорне керування дозволяє одним торканням пальця відповідати на дзвінки або керувати відтворенням аудіо.
Навушники підійдуть як для IOS, так і для Android. Час зарядки складає близько 1.5 години, а час роботи навушників ─ 6 годин. Сучасний стильний дизайн та зручний кейс із ємністю батареї 300 мАч гарантує комфортне використання.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Оновлений Bluetooth 6.0, швидке та стабільне з'єднання;
− Двоканальне стерео, вражаюча якість звуку HiFi;
− Надчіткі телефонні розмови, чутливе сенсорне керування;
− Зручний корпус, унікальний стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Колір | Чорний |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 320 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 6.0 |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кейс; кабель для заряджання; інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T29 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 53 × 45 мм |
| Тип навушників | Вкладиші |
| Час заряджання | 1.5 рік |
| Час роботи від акумулятора | 6 років хв |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 599 ₴




