
Гарнітура Poly Voyager 5200 USB-A HS + BT700 Mono (7K2F3AA) Чорний
- Немає в наявності
- Код: tdb-864957
12 599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Гарнітура Poly Voyager 5200 USB-A HS + BT700 Mono (7K2F3AA)
колір: Чорний
Гарнітура Poly Voyager 5200 – аксесуар преміумкласу для продуктивної роботи в гібридних робочих середовищах, прослуховування улюбленої музики та спілкування без перешкод. Вона передає звук виняткової якості та забезпечує комфорт впродовж цілого дня.
Технологія SoundGuard DIGITAL захистить органи слуху від акустичного шоку, рівень звуку не перевищуватиме 118 дБА. Шість шарів технології WindSmart та всенаправлений масив із чотирьох мікрофонів із шумозаглушенням забезпечують кришталево чистий та виразний звук для усіх співрозмовників.
Підключення гарнітури Poly Voyager 5200 здійснюється за допомогою технології Bluetooth. Вільно пересувайтесь приміщенням та залишайтесь на зв’язку на відстані до 30 м від підключеного пристрою.
Одного заряду акумулятора гарнітури вистачає до 7 годин розмов або 9 днів в режимі очікування. Для поповнення заряду акумулятора гарнітури вам знадобиться 1,5 години.
Гарнітура Poly Voyager 5200 підтримує роботу з найновішими платформами для зустрічей, у тому числі Microsoft Teams та Zoom. Програмне забезпечення Lens Cloud дозволяє завчасно надавати доступи та керувати розгортанням гарнітур Poly, а також отримувати статистичні дані та аналітику щодо їхньої справності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poly |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | USB |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Вага брутто | 0.19 |
| Вага нетто | 0.02 |
| Висота | 1.5 |
| Висота пакування | 6.35 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 5.3 |
| Довжина кабеля | 2.17 |
| Довжина пакування | 10.2 см |
| З'єднувальний роз'єм | Bluetooth, USB Type-A |
| Заводський номер | 197192519974 |
| Мoдель | 7K2F3AA |
| Регулятор гучності | Да |
| Розташування мікрофона | висувний |
| Спосіб під'єднання | бездротовий |
| Тип | Гарнітура |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 90 |
| Ширина | 9.1 |
| Ширина пакування | 15 см |
- Ціна: 12 599 ₴



